Вшановували депутата

5 лютого у Городоцькому краєзнавчому музеї відбулося засідання творчого еліт-клубу «Муза», де вшановували із 60-річним ювілеєм депутата міської ради, відомого художника-іконописця, експерта-кінолога, члена клубу - Петра Броніславовича Войталюка.

Вшановували депутата
Городоччанин Петро Войталюк відомий не лише у нашому місті, а й далеко за його межами. Він організовує виставки мисливських собак, на які приїздять у наше місто власники собак не лише з усіх регіонів України, а й близького зарубіжжя. Петро Броніславович – автор книги «Мисливські собаки України».

Вшановували депутата
У його творчому доробку більше 200 ікон. Також він є автором герба Городоцького району, селища Сатанів та 8 населених пунктів Городоччини.
Із славним ювілеєм вітали Петра Броніславовича члени клубу «Муза», директор місцевого музею Світлана Олійникова, заступник голови райдержадміністрації Віктор Бабин.

Вшановували депутата

Від імені міського голови та територіальної громади Городка вручила Почесну грамоту та висловила слова подяки заступник міського голови Олена Матвєйцева. Дарували ювіляру українські пісні працівники районного Будинку культури.