Біля магазину «Веснянка» – прибрали!

В четвер працівники комунального підприємства наводили порядок біля пам’ятника М. Грушевського та магазину «Веснянка». П’ятеро двірників за декілька годин прибрали сміття, яке накопичилося за зимовий період та прочистили декоративні кущі.

Біля магазину «Веснянка» – прибрали!

Загалом, вивезли машину сміття та гілля з цієї ділянки Городка. Декілька років тут функціонувала торгівельна палатка одного із підприємців міста, де продавали пиво. Відтак, безлад поза палаткою неодноразово вражав городоччан.

Біля магазину «Веснянка» – прибрали!

Більше того, обгортки від морозива, цукерок та серветки розліталися навсібіч. Ще минулого літа депутати міської ради прийняли рішення про демонтаж даної палатки.

Біля магазину «Веснянка» – прибрали!

Після втручання міського голови Василя Підлісного, справа зрушилася з місця, і власники палатку демонтували. Сьогодні двірники прибрали цю територію. В неділю, замість пивної палатки, встановлять конструкцію, яка, сподіваємося, прикрасить наше місто, а весною цю територію планують засадити декоративними деревами та облаштувати квітник.