15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Від імені виконавчого комітету Городоцької міської ради, депутатського корпусу щиро вітаю Вас, воїни-афганці, воїни-інтернаціоналісти з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ю річницею виведення військ з Афганістану.
Після Другої світової війни вихідці з України брали участь у війнах і військових конфліктах у 26 країнах світу, де гідно і мужньо виконували інтернаціональний обов’язок.
З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких обов’язок – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Ви, воїни-афганці, – народ стійкий, мудрий і добросовісний. Ви допомагаєте один одному, сім’ям загиблих. Сьогодні, коли в Україні дуже складна ситуація, у Вашому досвіді і Вашій мудрості потребує наша країна. Разом ми повинні зробити все можливе, щоб в Україні був мир. З глибокою шаною згадуємо усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані. Усім, хто пройшов через горнило жорстокої війни, бажаю міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя та благополуччя, віри в майбутнє, злагоди і миру на довгі літа!
З повагою, міський голова Василь Підлісний.