Новини

Арка закоханих у Городку

 День святого Валентина 14 лютого – це найтепліший день зими. Адже саме у День всіх закоханих наші серця зігріті любов'ю до дорогих і близьких нам людей. У багатьох містах світу є романтичні куточки, де закохані освідчуються один одному у коханні.

Арка закоханих у Городку

Вони стали популярними символами кохання. Чимало таких місць в Україні. Це зокрема: Острів закоханих у Тернополі, Пам’ятник закоханим у Харкові, Фонтан «Амур» на Алеї закоханих у Дніпропетровську, Італійський дворик у Львові, Закохане серце в Одесі.
Відтепер і Городок поповнить цей список прекрасним місцем для романтичних зустрічей та щирих розмов.

Арка закоханих у Городку
Саме на День святого Валентина у нашому місті по вул. Грушевського, відбулося офіційне відкриття Арки закоханих. Місцевий талановитий майстер, батько чотирьох дітей Руслан Барабишин створив чудову, романтичну та казкову конструкцію , що носитиме назву Арка закоханих.

Арка закоханих у Городку
14 лютого міський голова Василь Підлісний та приватний підприємець Руслан Барабашин перерізали символічну червону стрічку відкриття Арки закоханих. Учні 8-Б класу Городоцької гімназії підготували для учасників відкриття виступи на тему кохання, а юні таланти Кароліна Грель, Рената Бас та Ангеліна Шимкова подарували чудові пісні.

Арка закоханих у Городку

Василь Підлісний, вітаючи городоччан із Днем усіх закоханих та дякуючи приватному підприємцю за благодійну справу, виразив сподівання, що встановлена арка матиме продовження і інші жителі міста доповнять її, хто ліхтарями, хто встелить бруківку на цю частину вулиці, а комунальники облагородять квітники.

Арка закоханих у Городку
Тож, сподіваємося, що відтепер Арка закоханих стане своєрідним символом справжнього кохання для городоччан. Це буде таємничий куточок для освідчень та побачень.

 

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація