Арка закоханих у Городку

День святого Валентина 14 лютого – це найтепліший день зими. Адже саме у День всіх закоханих наші серця зігріті любов'ю до дорогих і близьких нам людей. У багатьох містах світу є романтичні куточки, де закохані освідчуються один одному у коханні.

Арка закоханих у Городку

Вони стали популярними символами кохання. Чимало таких місць в Україні. Це зокрема: Острів закоханих у Тернополі, Пам’ятник закоханим у Харкові, Фонтан «Амур» на Алеї закоханих у Дніпропетровську, Італійський дворик у Львові, Закохане серце в Одесі.
Відтепер і Городок поповнить цей список прекрасним місцем для романтичних зустрічей та щирих розмов.

Арка закоханих у Городку
Саме на День святого Валентина у нашому місті по вул. Грушевського, відбулося офіційне відкриття Арки закоханих. Місцевий талановитий майстер, батько чотирьох дітей Руслан Барабишин створив чудову, романтичну та казкову конструкцію , що носитиме назву Арка закоханих.

Арка закоханих у Городку
14 лютого міський голова Василь Підлісний та приватний підприємець Руслан Барабашин перерізали символічну червону стрічку відкриття Арки закоханих. Учні 8-Б класу Городоцької гімназії підготували для учасників відкриття виступи на тему кохання, а юні таланти Кароліна Грель, Рената Бас та Ангеліна Шимкова подарували чудові пісні.

Арка закоханих у Городку

Василь Підлісний, вітаючи городоччан із Днем усіх закоханих та дякуючи приватному підприємцю за благодійну справу, виразив сподівання, що встановлена арка матиме продовження і інші жителі міста доповнять її, хто ліхтарями, хто встелить бруківку на цю частину вулиці, а комунальники облагородять квітники.

Арка закоханих у Городку
Тож, сподіваємося, що відтепер Арка закоханих стане своєрідним символом справжнього кохання для городоччан. Це буде таємничий куточок для освідчень та побачень.