Він захищав Україну

17 лютого – річниця смерті нашого земляка, учасника АТО, Попика Віктора Петровича, який загинув у боях за Дебальцеве від кулі снайпера. Попик Віктор Петрович народився у Городку 4 листопада 1972 року. З 1980 по 1988 рік навчався у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Городка. У серпні минулого року Віктора Петровича мобілізували. Спочатку він проходив навчання на Яворівському полігоні, що на Львівщині, потім у Чернігові, згодом служив на Сході у Дебальцевому, у 13-му батальйоні 3 роті 1 взводу мотопіхоти. 16 лютого востаннє Віктор спілкувався по телефону із рідними, а наступного дня зв’язок з ним обірвався назавжди…

Він захищав Україну

Його військові побратими бачили, як Віктор впав від кулі снайпера, а далі почався шквальний мінометний обстріл… В усіх була надія, що Віктор Попик живий й перебуває в одному із шпиталів країни. Але… після тривалих пошуків брат Володимир упізнав тіло Віктора у Дніпропетровському морзі.
“Як батько, Віктор Петрович був зразком для всіх, — розповідає Олег Петрик, вчитель Лісоводської ЗОШ, класний керівник Ірини, доньки загиблого. – Він і ремонти робив у класі, і брав активну участь у батьківському комітеті школи. Для нього його донечка була на першому місці, він дбав про її майбутнє. Також не відмовляв нікому у допомозі, оскільки був чудовим майстром. Для всіх нас – це велика і болюча втрата. Віктор – справжній Герой України!”
Його класний керівник Моря Діна Степанівна згадує: «Віктор був добрим учнем. Він завжди допомагав тим, хто цього потребував. Пам’ятаю,що за добрі вчинки, його завжди поважали інші діти».

Він захищав Україну
З повагою про Віктора Попика згадує його однокласниця, а сьогодні бібліотекар Городоцької гімназії Неля Сіра: «Віктор був дуже хорошим другом. Він користувався авторитетом серед однокласників. Крім того, йому подобалось брати участь у спортивних змаганнях».Віктору Попику 4 листопада цього року мало б виповнитись 44 роки, та неоголошена війна на Сході стала на заваді його подальшого життя.Напередодні річниці загибелі Віктора Попика міський голова Василь Підлісний та секретар міської ради Олена Гріх поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена в приміщенні Городоцької гімназії, де навчався Герой та хвилиною мовчання вшанували пам'ять нашого земляка, який загинув в ім’я України.
Віктор Попик був справжнім патріотом, який віддав своє життя за кожного українця. У наших серцях та пам’яті Віктор Петрович Попик назавжди залишиться прикладом мужності, стійкості характеру та незламної сили волі.