РОЗПОЧАЛИ ЗІ СВІЖИМИ СИЛАМИ

4 сесія міської ради VII скликання відбулася 10 лютого у повному складі депутатського корпусу. Коротко привітавши депутатів із початком робочого року, міський голова В.В. Підлісний розпочав мову про справи, започатковані з початку каденції.

РОЗПОЧАЛИ ЗІ СВІЖИМИ СИЛАМИ

Було розглянуто, зокрема, поточний стан питань укладення договору про свердловину та підготовку проектної документації щодо очисних споруд. Усі присутні отримали проект генерального плану міста, крім того, міський голова повідомив про створення сайту міської ради, на якому також можна ознайомитися з даним картографічним проектом. Інші питання стосувалися розширення технічних можливостей щодо освітлення вулиць міста та наповнення бюджету. Окрему увагу міський голова звернув на посилення системи контролю за використанням води та агітацію депутатами на закріплених за ними округах щодо благоустрою приватних ділянок мешканців міста.
Також міський голова повідомив про захід, присвячений встановленню у Городку лавки з аркою до Дня закоханих, і про створення у приміщенні міської ради інформативного куточка про учасників воєнних подій.
На порядок денний було запропоновано 38 питань та 3 депутатські звернення. Почалося обговорення рішень проектів про місцеві податки та збори, встановлення єдиного податку, делегування повноважень щодо організації та оформлення документів з приватизації державного житлового фонду, а також перелік комунальних питань.

РОЗПОЧАЛИ ЗІ СВІЖИМИ СИЛАМИ

Бурхливу реакцію викликало обговорення рішення про міську лазню. Адже її незадовільний технічний стан є небезпечним для відвідувачів, крім того, заклад забирає 120 тис. гривень на рік із міського бюджету. Деякі депутати висловили думку про здачу в оренду лазні, яка могла б бути комфортно облаштована орендатором, але без зміни цільового призначення. Відвідувачі лазні, присутні на засіданні, не погодилися з почутим, тому адресували звернення до міського голови з проханням відремонтувати лазню за кошти міського бюджету. Після напруженої дискусії було прийнято рішення – лазню не продаватимуть і не здаватимуть в оренду, а при нагоді залучать кошти інвестора для ремонту. Відтак, приміщення лазні має бути безстроково залишене у комунальній власності Городоцької територіальної громади. Більшість рішень сесії приймалися одноголосно.
Останній блок проектів, які розглядалися, стосувався земельних питань, депутатських звернень, та інших питань.

Юрій КОВАЛЬ