Перемогла «Городоччина»

21 лютого у с. Лісоводи у спортивному залі аграрного ліцею відбулися змагання з волейболу серед чоловічих команд на кубок пам’яті Б. І. Сугерова. Організатором змагань виступив міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та районна організація ВФСТ «Колос».У цих змаганням взяло участь шість команд з Городоцького району. Також приїхала команда з Камянець - Подільського району, с. Ходоровці, звідки родом Герой Радянського Союзу Борис Іванович Сугеров. У фіналі зустрілися команда із Городка «Городоччина» та команда «Олімп» із с. Ходоровці.

Перемогла «Городоччина»

З рахунком 2:0 перемогу святкували городоччани. Переможець змагань нагороджений кубком та грамотою від організаторів. Вітаємо команду-переможця із м. Городок та бажаємо подальших успіхів на спортивних аренах.
До речі, 27-28 лютого у м. Хмельницький у ЗОШ №22, що по вул. Зарічанська відбудеться черговий тур змагань з волейболу «Подільська ліга». В цих змаганнях братиме участь команда «Городоччина». Усіх бажаючих запрошуємо вболівати за улюблену команду.
Вадим Кульпа, директор центру ФЗ «Спорт для всіх»