Новини

ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА ГОЛОСОМ ТА МЕЛОДІЄЮ

 У складний час навіть музика здатна допомогти людям, які зараз воюють за нашу свободу. Це довели організатори та учасники благодійного концерту в Городоцькій дитячій музичній школі, який відбувся 18 лютого.В актовому залі Городоцької ДМШ зібралися глядачі та учасники благодійного концерту для збору коштів на АТО. Один із педагогів школи - Валентин Задорожний сьогодні перебуває на Сході України, тож колеги та учні вирішили підтримати його фінансово.

ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА ГОЛОСОМ ТА МЕЛОДІЄЮ

- Ідея провести благодійний концерт зріла вже давно. Усе співпало з Днем вшанування Небесної Сотні. І ми, як музиканти, вирішили допомогти мистецтвом, - говорить Інна Копицяк, організатор та ініціатор заходу. - Наразі у зоні АТО перебуває наш колега, і ми хочемо його підтримати. Виникла ідея організувати благочинний концерт, і я звернулася до викладачів. Також ми запросили тих, хто вже повернувся з АТО, щоб вони змогли хоч трішки забути біль тих подій.

ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА ГОЛОСОМ ТА МЕЛОДІЄЮ

Благодійний концерт розпочався з молитви. Священик греко-католицької конфесії Городка Зиновій Маланюк підкреслив відвагу та мужність тих людей, які захищали та захищають кордони нашої держави на східних рубежах. На захід прийшли колишні учасники антитерористичної операції: Ігор Олійник, Володимир Ткачук, Валерій Чепко із сином Назарієм.
- Я часто телефоную до Валентина, вітав його з святом 14 лютого,– розповідає Ігор Володимирович. - Мене забрали на службу на день народження, в березні 2014 року. Після навчання у Житомирі нас відіслали в с. Щастя. Я прослужив там до середини січня. Відчував багато чого – і радість наступу, і гіркоту відступу. Був на ротаціях, і нарешті дослужив до кінця.

ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА ГОЛОСОМ ТА МЕЛОДІЄЮ

На концерті були представлені вчительські та учнівські ансамблі. Свої композиції представили: народний аматорський колектив "Музичне сузір’я" - "Мелодія", зразковий ансамбль "Тоніка" - «При долині», колектив "Глорія" - "Не твоя війна". Юні учасники концерту грали на скрипці, бандурах, саксофонах. Високий рівень професіоналізму музичних та вокальних композицій продемонстрували і викладачі школи: Ганна Гребенюк та Леся Коморна.
- У нашій школи вперше відбувся благодійний концерт, - розповідає Галина Гуменюк, директор музичної школи. – Ми дуже хотіли побачити воїнів-городоччан та поспілкуватися з ними, адже цей захід присвячений і їм – тим, кого ми дуже добре знаємо. Хочеться, щоб і надалі проходили подібні зустрічі в тісному колі, як сьогодні. Також я дякую батьками, які відгукнулися на заклик і принесли речі для підрозділу Валентина Анатолійовича.
Завдяки спільним зусиллям того дня вдалося зібрати 1189 гривень. Усі ці кошти будуть передані учаснику АТО Валентину Задорожному.

Юрій КОВАЛЬ.

 

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація