ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА ГОЛОСОМ ТА МЕЛОДІЄЮ

У складний час навіть музика здатна допомогти людям, які зараз воюють за нашу свободу. Це довели організатори та учасники благодійного концерту в Городоцькій дитячій музичній школі, який відбувся 18 лютого.В актовому залі Городоцької ДМШ зібралися глядачі та учасники благодійного концерту для збору коштів на АТО. Один із педагогів школи - Валентин Задорожний сьогодні перебуває на Сході України, тож колеги та учні вирішили підтримати його фінансово.

ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА ГОЛОСОМ ТА МЕЛОДІЄЮ

- Ідея провести благодійний концерт зріла вже давно. Усе співпало з Днем вшанування Небесної Сотні. І ми, як музиканти, вирішили допомогти мистецтвом, - говорить Інна Копицяк, організатор та ініціатор заходу. - Наразі у зоні АТО перебуває наш колега, і ми хочемо його підтримати. Виникла ідея організувати благочинний концерт, і я звернулася до викладачів. Також ми запросили тих, хто вже повернувся з АТО, щоб вони змогли хоч трішки забути біль тих подій.

ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА ГОЛОСОМ ТА МЕЛОДІЄЮ

Благодійний концерт розпочався з молитви. Священик греко-католицької конфесії Городка Зиновій Маланюк підкреслив відвагу та мужність тих людей, які захищали та захищають кордони нашої держави на східних рубежах. На захід прийшли колишні учасники антитерористичної операції: Ігор Олійник, Володимир Ткачук, Валерій Чепко із сином Назарієм.
- Я часто телефоную до Валентина, вітав його з святом 14 лютого,– розповідає Ігор Володимирович. - Мене забрали на службу на день народження, в березні 2014 року. Після навчання у Житомирі нас відіслали в с. Щастя. Я прослужив там до середини січня. Відчував багато чого – і радість наступу, і гіркоту відступу. Був на ротаціях, і нарешті дослужив до кінця.

ДРУЖНЯ ПІДТРИМКА ГОЛОСОМ ТА МЕЛОДІЄЮ

На концерті були представлені вчительські та учнівські ансамблі. Свої композиції представили: народний аматорський колектив "Музичне сузір’я" - "Мелодія", зразковий ансамбль "Тоніка" - «При долині», колектив "Глорія" - "Не твоя війна". Юні учасники концерту грали на скрипці, бандурах, саксофонах. Високий рівень професіоналізму музичних та вокальних композицій продемонстрували і викладачі школи: Ганна Гребенюк та Леся Коморна.
- У нашій школи вперше відбувся благодійний концерт, - розповідає Галина Гуменюк, директор музичної школи. – Ми дуже хотіли побачити воїнів-городоччан та поспілкуватися з ними, адже цей захід присвячений і їм – тим, кого ми дуже добре знаємо. Хочеться, щоб і надалі проходили подібні зустрічі в тісному колі, як сьогодні. Також я дякую батьками, які відгукнулися на заклик і принесли речі для підрозділу Валентина Анатолійовича.
Завдяки спільним зусиллям того дня вдалося зібрати 1189 гривень. Усі ці кошти будуть передані учаснику АТО Валентину Задорожному.

Юрій КОВАЛЬ.