ПРОРИВ ЛІКВІДОВАНО

19 лютого між провулком Молочноконсервним та вулицею Комсомольською комунальники відремонтували проблемну ділянку водопроводу. Витік води був помічений на сусідній вулиці Червоноармійській.

ПРОРИВ ЛІКВІДОВАНО

Біля ділянки залізничного полотна було розкопано яму для ремонту. На глибині 2-3 метрів з труби пульсувала вода. На місце події виїхали заступник РДА Сергій Зборовський, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Літвінчук та голова КП Городоккомунсервіс Григорій Гурний.
– Системи водопостачання зношені на 80%, - розповідає Сергій Михайлович. – У чавунній трубі 100-го діаметру утворилася раковина ще під час її виробництва, яка протягом певного часу ще дозволяла водопостачання. Але раковина вийшла з ладу, і вода пішла догори.

ПРОРИВ ЛІКВІДОВАНО

Проблему було вирішено - працівники комунального підприємства наклали хомути на пробиту трубу та зупинили витік води.

ПРОРИВ ЛІКВІДОВАНО

Керівники структур обговорили також можливість ремонту частини водопроводу у цій частині міста.

ПРОРИВ ЛІКВІДОВАНО

Григорій Гурний зазначив, що провести реконструкцію водопостачання можна, адже для цього сприяють технічні можливості. Крім того, на 2016 рік у міському бюджеті закладено кошти на вивчення та розробку проектно-кошторисної документації по будівництву нових водогонів. Також за планом передбачено поточні ремонти, із частковою заміною трубопроводів.

Юрій КОВАЛЬ