25 лютого відбулося чергове засідання виконкому міської ради

На порядок денний засідання виконкому було винесено 20 питань порядку денного.
Насамперед, на розгляд членів виконкому було запропоноване питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік». У зв’язку з ліквідацією УМВС України та прийняттям нового ЗУ «Про Національну поліцію» було вирішено перереєструвати громадське формування з охорони громадського порядку на території Городоцької міської ради та присвоїти назву «Загін сприяння поліції».Також члени виконкому своїм рішенням вивели зі складу 9 членів громадського формування з охорони громадського порядку у зв’язку з тим, що вони не виконували свої статутні обов’язки та затвердили новий персональний склад громадського формування з охорони громадського порядку «Загін сприяння поліції» у кількості 22 чоловік.

25	лютого відбулося чергове засідання виконкому міської ради

На засіданні виконкому було прийнято рішення про взяття громадян на квартирний облік. П’ятеро громадян – учасники АТО і дві громадянки –матері багатодітних родин. Цього дня було вирішено багаторічне проблемне питання, яке неодноразово розглядалося і на засіданнях виконкому, і в судових інстанціях. За пропозицією Сергія Літвінчука, заступника міського голови вдалося примирити громадян житлового будинку по вул. Грушевського, 6. Відтак, затвердили акт приймання передачі даного житлового будинку на баланс міського комунального підприємства. Члени виконкому надали дозвіл на розміщення об’єктів торгівлі, згідно поданих заяв, затвердили новий склад постійно діючого конкурсного комітету, утвореного для розгляду конкурсних пропозицій та прийняття рішення про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Городок.

25	лютого відбулося чергове засідання виконкому міської ради
Про видачу довідок фізичним і юридичним особам інформував присутніх санітарно – екологічний інспектор Володимир Шморгал. Розглянули звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на зрізання зелених насаджень та щодо надання дозволу на спорудження, перепланування будівель.Про звернення фізичних і юридичних осіб щодо встановлення нумерації будівель та про звернення громадян щодо переведення належних їм частин будинків, квартир в окремі будинковолодіння і присвоєння поштової адреси інформував членів виконкому начальник КП "Городоцьке госпрозрахункове архітектурно – планувального бюро" Валентин Льоринс.Заслухали інформацію про стан протипожежної безпеки на території Городоцької міської ради та про запобігання пожеж у місті, та загибелі людей на них. На засіданні виконкому надали дозвілу державному підприємству "Молодість" на розміщення цирку на льоду «Гранд» на площі по вул. Червоний майдан з 11 по 18 квітня.