Повідомлення

Виконавчий комітет Городоцької міської ради нагадує про оголошення конкурсу про пасажирські перевезення, що відбудеться 9.03.2016 року о 10.00 в залі засідань Городоцької міської ради в м. Городок по вул. Грушевського, 53. У зв’язку із закінчення терміну дії договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування «Маршрут № 1 "Центр – Автостанція – Центральна районна лікарня – Стара бойня – Цукровий завод – Залізнична станція "Вікторія" - ВАТ АТП 1638". Маршрут № 3 "Вул. Фрунзе – Цукровий завод - Центральна районна лікарня – Автовокзал – РДА – Аеродром – Центр – Міський пляж – Дубок". Маршрут № 3А " АТП 1638 – ВАТ Сільгосптехніка – ст.. Вікторія –Цукровий завод – Центральна районна лікарня –Автовокзал - міське кладовище – ВАТ Говер – Центр".
 Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, необхідно подати такі документи:
1) копію свідоцтва про державну реєстрацію об’єкта господарювання;
2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
4) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність.
Документи для участі в конкурсі подаються подаються перевізником – претендентом у закритому конверті (пакеті). Останній термін подання документів 04.03.2016 р. до 16.00.
Наголошуємо, однією з умов конкурсу: автобуси для пасажирських перевезень мають бути обладнанні фіксуючими пристроями, тобто відеорегістраторами.