Новини

З робочою поїздкою

 З метою обміну досвідом та продовження традицій дружніх відносин днями з робочою поїздкою відвідали місто-побратим Сохачев Республіка Польща міський голова Василь Підлісний, члени виконавчого комітету Руслан Задорожний та Валерій Парамей.

З робочою поїздкою

У мерії Сохачева городоччани зустрілися із керівництвом польського міста, щоб продовжити співпрацю в плані соціально-економічного та культурного обміну. Зокрема, домовилися про літню поїздку юних городоччан в Польщу. Розмову вели про інвестиційну привабливість нашого міста для польських бізнесменів.

З робочою поїздкою

Представники Сохачева ділилися досвідом будівництва очисних споруд, розповідали про роботу комунальних підприємств міста. Також демонстрували свої досягнення і ділилися досвідом організації роботи польського самоврядування.
- Нас особливо зацікавило питання отримання інвестицій завдяки проектам ЄС, - зауважив Василь Підлісний .- Переконалися, це досить складний процес у частині оформлення документації, але завдяки підтримки польських партнерів будемо подавати документи на реалізацію спільних проектів.

З робочою поїздкою

Сохачев – це місто, де чудово розвинута інфраструктура, транспорт. Житлово-комунальні підприємства оснащені на європейському рівні. Нам є чого повчитися у побратимів із Сохачева.
Зауважимо, площа міста складає 26,13 км. у Сохачеві проживає 36 тис. населення, цьогоріч бюджет міста складає 140 млн. євро.

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація