З робочою поїздкою

З метою обміну досвідом та продовження традицій дружніх відносин днями з робочою поїздкою відвідали місто-побратим Сохачев Республіка Польща міський голова Василь Підлісний, члени виконавчого комітету Руслан Задорожний та Валерій Парамей.

З робочою поїздкою

У мерії Сохачева городоччани зустрілися із керівництвом польського міста, щоб продовжити співпрацю в плані соціально-економічного та культурного обміну. Зокрема, домовилися про літню поїздку юних городоччан в Польщу. Розмову вели про інвестиційну привабливість нашого міста для польських бізнесменів.

З робочою поїздкою

Представники Сохачева ділилися досвідом будівництва очисних споруд, розповідали про роботу комунальних підприємств міста. Також демонстрували свої досягнення і ділилися досвідом організації роботи польського самоврядування.
- Нас особливо зацікавило питання отримання інвестицій завдяки проектам ЄС, - зауважив Василь Підлісний .- Переконалися, це досить складний процес у частині оформлення документації, але завдяки підтримки польських партнерів будемо подавати документи на реалізацію спільних проектів.

З робочою поїздкою

Сохачев – це місто, де чудово розвинута інфраструктура, транспорт. Житлово-комунальні підприємства оснащені на європейському рівні. Нам є чого повчитися у побратимів із Сохачева.
Зауважимо, площа міста складає 26,13 км. у Сохачеві проживає 36 тис. населення, цьогоріч бюджет міста складає 140 млн. євро.