Автомобілі можуть становити небезпеку для пішоходів

Пішохідні доріжки або тротуари створені спеціально для пішоходів, щоб вони могли безпечно пересуватися вулицями Городка і не заважати руху транспорту. Йдучи тротуаром на роботу, на прогулянку, на ринок чи магазин нам здається, що нам не загрожує наїзд автомобіля. Можливо воно й так, але не у всіх місцях міста.

Автомобілі можуть становити небезпеку пішоходам

У центрі Городка поряд із ПриватБанком облюбували собі місце для стоянки власники автомобілів. З ранку до вечора тут паркуються водії автівок, тим самим перешкоджаючи пішоходам.

Автомобілі можуть становити небезпеку для пішоходів

Неправомірне паркування у центральній частині міста не просто перешкоджає пішоходам, а й може стати реальною загрозою життю людей. Бо важкі автомобілі, припарковані в цій частині міста, становить серйозну небезпеку, адже можуть служити обвалу підземних ходів.

Автомобілі можуть становити небезпеку для пішоходів

Декілька років тому ми стали свідками провалу дорожнього покриття, а тому усі несанкціоновані паркінги по цій території несуть неабияку небезпеку.
Тож звертаємося з проханням до городоччан не паркувати тут свої автомобілі.