Новини

СПІЛЬНО - ВДАЄТЬСЯ УСЕ

 В останній день зими жителі центральної частини м. Городок залишилися без води.
Причина – заборгованість КП «Городоккомунсервіс» за електропостачання Городоцькому РЕМу.
- До 1 січня поточного року фінансові відносини РЕМу і комунального підприємства були стабільними, - розповідає Віктор Слободян, начальник Городоцького РЕМ. – Проте, в останні два місяці проплати не проходили, відповідно, виникла заборгованість - 167 тис. грн. Це досить-таки велика сума, відтак, змушені були вжити кардинальних заходів.
Про ці заходи боржників було попереджено за три дні. Керівництво району електричних мереж зауважило, що в разі непогашення заборгованості станцію ІІ підйому води в Городку буде відключено від електропостачання.

СПІЛЬНО - ВДАЄТЬСЯ УСЕ

- На жаль, на наших рахунках немає коштів, - пояснює ситуацію Григорій Гурний, директор КП «Городоккомунсервіс». – Адже держава нам не відшкодувала 550 тис. грн. за пільги і субсидії та майже півмільйона - за різницю в тарифах.
- Випадки відключення електроенергії у нас відбуваються не вперше, - додає Борис Малий, працівник КП «Городоккомунсервіс». – Це можна назвати систематичною проблемою. І вирішити її, на мою думку, можливо двома способами: або піднімати тарифи за воду, або надавати субсидії з держави.
На щастя, протягом дня це питання вдалося частково вирішити – завдяки спільним зусиллям керівництва міста та району, зокрема, мера Василя Підлісного, його заступника з питань житлово-комунального господарства Сергія Літвінчука, а також голови Городоцької РДА Віталія Кропивницького. Саме за ініціативи Віталія Крипивницького, голови Городоцької районної державної адміністрації відбулася його спільна поїздка з керівниками міста до в.о. голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Процюка. Піднявши проблему Городка на обласному рівні питання вдалося вирішити. В результаті до вечора 29 лютого на рахунок Городоцького РЕМу надійшло 89 тис. грн. Решту коштів планують перерахувати до 10 березня. 

 

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація