СПІЛЬНО - ВДАЄТЬСЯ УСЕ

В останній день зими жителі центральної частини м. Городок залишилися без води.
Причина – заборгованість КП «Городоккомунсервіс» за електропостачання Городоцькому РЕМу.
- До 1 січня поточного року фінансові відносини РЕМу і комунального підприємства були стабільними, - розповідає Віктор Слободян, начальник Городоцького РЕМ. – Проте, в останні два місяці проплати не проходили, відповідно, виникла заборгованість - 167 тис. грн. Це досить-таки велика сума, відтак, змушені були вжити кардинальних заходів.
Про ці заходи боржників було попереджено за три дні. Керівництво району електричних мереж зауважило, що в разі непогашення заборгованості станцію ІІ підйому води в Городку буде відключено від електропостачання.

СПІЛЬНО - ВДАЄТЬСЯ УСЕ

- На жаль, на наших рахунках немає коштів, - пояснює ситуацію Григорій Гурний, директор КП «Городоккомунсервіс». – Адже держава нам не відшкодувала 550 тис. грн. за пільги і субсидії та майже півмільйона - за різницю в тарифах.
- Випадки відключення електроенергії у нас відбуваються не вперше, - додає Борис Малий, працівник КП «Городоккомунсервіс». – Це можна назвати систематичною проблемою. І вирішити її, на мою думку, можливо двома способами: або піднімати тарифи за воду, або надавати субсидії з держави.
На щастя, протягом дня це питання вдалося частково вирішити – завдяки спільним зусиллям керівництва міста та району, зокрема, мера Василя Підлісного, його заступника з питань житлово-комунального господарства Сергія Літвінчука, а також голови Городоцької РДА Віталія Кропивницького. Саме за ініціативи Віталія Крипивницького, голови Городоцької районної державної адміністрації відбулася його спільна поїздка з керівниками міста до в.о. голови Хмельницької обласної державної адміністрації Василя Процюка. Піднявши проблему Городка на обласному рівні питання вдалося вирішити. В результаті до вечора 29 лютого на рахунок Городоцького РЕМу надійшло 89 тис. грн. Решту коштів планують перерахувати до 10 березня.