В ПОШУКАХ ЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ

Питання поліпшення водопостачання у Городку і далі стоїть на порядку денному у міській раді. Як розповідалося раніше, міська рада планує встановити контроль за обліком води у місті.

В ПОШУКАХ ЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ

- Роботи розпочнуться з мікрорайонів «Мархлівка», «Аеродром» та «Щидлівщина», - пояснює Василь Підлісний, мер міста. - Ми плануємо побудувати дві башти Рожновського, пробурити три додаткові свердловини поблизу існуючих башт та прокласти новий водопровід. Для реалізації запланованого, в першу чергу, необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію: для свердловин та башт проектантів уже визначено, а от щодо прокладання водопровідних мереж - іще тривають пошуки фахівців, які мають відповідні дозволи державного рівня.

В ПОШУКАХ ЕФЕКТИВНИХ РІШЕНЬ

Наразі керівники міської ради та комунального підприємства зустрічаються з різними спеціалістами, аби детально вивчити питання, розглянути всі доступні варіанти, причому - найменш затратні та найбільш ефективні.