Нарада з комунальниками

Незважаючи на те, що попереду вихідні святкові дні, та для працівників міського комунального підприємства «Городоккомунсервіс» напередодні свята чимало роботи.Про плани та виконані завдання говорили під час спільної наради з директором комунального підприємства Григорієм Гурним та керівниками структурних підрозділів «Городоккомунсервіс» - Василь Підлісний, міський голова та Сергій Літвінчук, заступник міського голови з питань ЖКГ.

Нарада з комунальниками
Нарада відбулася у старому приміщенні комунального підприємства, що по вул. Мічуріна. Про поточні роботи щодо благоустрою Городка звітували працівники підприємства. Робіт – більше ніж достатньо. Це і вивезення підсипкового матеріалу на пров. Ткачука, грейдерування вул. Чайковського та Івана Франка, прибирання на полігоні твердих побутових відходів та інші. Потребує ремонту трактор «Борекс», який проведуть власними силами. Приступатимуть до робіт з освітлення вул. Смотрицької, оскільки в мікрорайоні Щидлівщина закінчують роботи по відновленню освітлення. Завозитимуть електричні опори згідно виготовлених проектно-кошторисних документацій. Також готуються до облаштування столярного цеху та будівництва притулку для тимчасового утримання бродячих тварин.

Нарада з комунальниками

Наразі працівники КП спільно із санітарно-екологічним інспектором проводять обстеження дренажних каналів та їх подальшого відновлення задля збереження доріг від руйнування стічними водами та дощем. Продовжують наводити лад на прилеглій території приміщення комунального підприємства, приступили до облаштування стоянки для автомобілів та проводять генеральне прибирання в гаражах.

Нарада з комунальниками
Щодня на нарадах з комунальниками проводять аналіз зароблених коштів від проведених робіт та намічають плани щодо наведенні ладу на території Городка.