В черговий раз відновлювали роботу каналізаційної системи міста

8 березня біля багатоповерхового будинку, що по вул. Шевченка, 60 в черговий раз була «забита» каналізаційна система, оскільки хтось викинув туди те, що не повинно бути в каналізаційних стоках.

В черговий раз відновлювали роботу каналізаційної системи міста

Коли усі городоччани святкували Міжнародний жіночий день, вітали своїх матерів, дружин, сестер та доньок із святом, то працівники комунального підприємства працювали над відновленням роботи каналізаційної системи. Зокрема, незважаючи на вихідний святковий день, головний інженер КП «Городоккомунсервіс» Андрій Федощук та оператор підприємства В’ячеслав Грановський ліквідовували дану проблему.

В черговий раз відновлювали роботу каналізаційної системи міста

Відтак, цього ж дня була проведена прочистка каналізаційної системи та відновлено рух стічних вод.
 Звертаємося з проханням до жителів багатоповерхівок не викидати в каналізаційну систему увесь непотріб.