Шановні городоччани!

Городоцька міська рада в суботу 12 березня з 11.00 проводить суботник щодо очистки вул. Шевченка від сміття, бур’янів та сухого гілля, яке накопичилося за зимовий період.
Звертаємося з проханням до вас приєднатися до працівників міської ради, дошкільних навчальних закладів «Берізка», «Казка» і прибрати прилеглу територію біля вашого будинку:
- навести лад на прилеглій території вашого будинку (упорядкувати грядки, підчистити дерева, кущі, прибрати сміття);
- прибрати в підвальних приміщеннях;
- велике прохання не викидати в каналізаційну систему увесь непотріб, адже вона служить для відводу стічних вод, а не твердих побутових відходів.
Працівники КП «Городоккомунсервіс» вивезуть усе зібране сміття.
Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зробимо наше місто чистим та охайним і залишимо його привабливим нашим дітям у спадок.
Телефон «гарячої лінії» міського комунального підприємства «Городоккомунсервіс» (068-841-87-21).