Городоччани ініціювали прибирання

Днями за ініціативи власників земельних ділянок по вул. Чернишевського, що в районі «Нафтобаза» наведено лад на даній території Городка.
Працівники міського комунального підприємства спільно із городоччанами вирубували гілля, кущі, прибирали сміття. Також розчищали водовідвідний канал обабіч дороги.

Городоччани ініціювали прибирання

Першим етапом вирішити питання облаштування цієї ділянки міста є:
проведення грейдерування дороги та відновлення дренажного каналу.

Городоччани ініціювали прибирання

Другим етапом буде: щебеневе влаштування дорожнього полотна.

Городоччани ініціювали прибирання

Ці роботи дадуть змогу відновити пасажирські перевезення маршрутними автобусами у цей мікрорайон та позитивно змінити інвестиційну привабливість Городка.

Городоччани ініціювали прибирання
Прикро, що власники колишнього дослідно - експерементального заводу не долучилися до проведених робіт, відтак ця територія залишилися немов після військових дій. Тут бур’яни, сміття, кущі. Шкода, що деякі власники земельних ділянок не утримують її в належному санітарному стані.