Комунальники здійснили обрізку ялівцю

11 березня працівники міського комунального підприємства приступили до весняної обрізки кущів ялівця, що ростуть вздовж алеї по вулиці Шевченка.

Комунальники здійснили обрізку ялівцю
Безперечно, ця алея була окрасою нашого міста, у вечірню пору її освітлювали ліхтарі, проте, деякі городоччани їх побили. Наразі красу цієї місцини намагаються повернути, адже кожен, хто проїжджає через наше місто звертає увагу саме на центральну вулицю Городка. Також і жителі прилеглих багатоповерхівок облюбували це місце для прогулянок з дітьми та у вечірній час. Тож працівники комунгоспу декілька неділь тому обрізали гілля каштанів, прибирали дану територію від сміття.

Комунальники здійснили обрізку ялівцю

Місцевий природознавець, ботанік та еколог Олександр Кльоц проінформував комунальників та продемонстрував, як правильно обрізати ялівець козацький. Гілки цих рослин щільно лежать на землі і швидко укоренилися, а відтак, активно розрослися в ширину, утворивши цілі зарості.

Комунальники здійснили обрізку ялівцю

Тож комунальники протягом дня обрізали ялівець, який поширився на тротуар. Наступним етапом буде суботник, де працівники дошкільних навчальних закладів міста та міської ради прибиратимуть алею від гілля, листя та сміття. Сподіваємося, що і жителі вулиці Шевченка не байдуже споглядатимуть на прибирання, а візьмуть у ньому активну участь.