Виконком надав дозвіл на обладнання дренажних каналів

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбулося 11 березня.
На виконкомі була заслухано Інформацію про виконання рішення № 7 від 28 січня 2016 року «Про лист Городоцького ВП ГУНП України в Хмельницькій області щодо вжиття заходів до власника диско - бару «Келих» за порушення режиму роботи торговельного закладу».

Виконком надав дозвіл на обладнання дренажних каналів

Одним із питань порядку денного виконкому було введення в дію протоколу засідання конкурсного комітету виконкому міської ради з організації і проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автомобільних маршрутах загального користування.
Члени виконкому внесли зміни до окремих рішень виконкому міської ради.
Надали дозвіл КП «Городоккомунсервіс» на обладнання дренажних каналів на обочинах міських доріг. Також затвердили кошторисну документацію на реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Суворова в м. Городок . Відтак, найближчим часом цю вулицю освітлять.

Виконком надав дозвіл на обладнання дренажних каналів
Цього дня надали дозвіл на розміщення об’єктів торгівлі у місті. Заслухали звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на зрізання зелених насаджень. Зокрема, відділ освіти райдержадміністрації зрізатиме два засохші ясені по вулиці Шевченка, 34 та адміністрація ЦРЛ підчищатиме дерева, які розташовані на території лікарні. Обговорювали звернення громадян щодо надання дозволу на складування будівельних матеріалів та звернення фізичних і юридичних осіб щодо надання дозволу на спорудження, перепланування будівель. Про звернення фізичних і юридичних осіб щодо встановлення нумерації будівель інформував начальник КП "Городоцьке госпрозрахункове архітектурно – планувального бюро" Валентин Льоринс. Також розглядали звернення громадян щодо переведення належних їм частин будинків, квартир в окремі будинковолодіння та присвоєння поштової адреси.