Коли прибиратимемо там, де живемо?

12 березня працівники міської ради та дошкільних навчальних закладів міста провели суботник щодо очистки алеї по вул. Шевченка від сміття, бур’янів та сухого гілля, яке накопичилося за зимовий період.

Коли прибиратимемо  там, де живемо?

У кущах ялівцю, які ростуть вздовж алеї чого тільки не було: пляшки з-під алкогольних напоїв та води, кульки від морозива та цукерок і навіть коробки від медичних препаратів. Загалом було вивезено працівниками комунального підприємства три машини сміття та гілля.

Коли прибиратимемо  там, де живемо?

Дивує одне: коли ми, українці, навчимося елементарного цивілізованого принципу поводження з навколишнім середовищем, адже ми смітимо там, де живемо. А опісля дихаємо тим, що накидали. Та ще й байдуже споглядаємо на розкинуте сміття, немов так має бути.

Коли прибиратимемо  там, де живемо?
Незважаючи на те, що міська рада запрошувала жителів навколишніх будівель приєднатися до суботника, оскільки це територія, де відпочивають саме мешканці вулиці Шевченка, жоден із цих жителів не виявив бажання зробити добру справу – прибрати там, де живе!

Коли прибиратимемо  там, де живемо?

Проте ті, хто попрацював на місто отримали задоволення, бо побачили, що було до прибирання, і як змінилася алея після суботника.

Коли прибиратимемо  там, де живемо?

Там стало приємно пройтися і відпочити в оазисі дерев та чистоти. Але чи надовго буде ця територія охайною?