Очищення влади

Спортивні досягнення городоччан

Протягом 9 років при Городоцькій міській раді функціонує міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Керівник Центру – Вадим Кульпа, який не лише організовує спортивні змагання у Городку, а й проводить фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу для різних верств населення. Адже задоволення від занять спортом, ентузіазм від участі у змаганнях та командний дух сприяють здоров’ю та довголіттю жителів нашого міста.

Спортивні досягнення городоччан
Важко перерахувати скільки за час існування Центру у Городку відбулося спортивних заходів та змагань з різних видів спорту. Проте залишилися грамоти про перемоги на міських, районних та обласних змаганнях і кубки за призові місця, а ще – враження, задоволення і здоровий спосіб життя городоччан.

Спортивні досягнення городоччан
Днями у фойє міської ради розмістили кубки та грамоти, які свідчать про спортивні досягнення жителів нашого міста. Відтак, кожен бажаючий матиме змогу не лише побачити спортивну гордість та досягнення городоччан, а й самим брати участь у спортивних заходах, які будуть проводитися у Городку.