Пасажирські перевезення

Організація і проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автомобільних маршрутах загального користування

Городоцька міська рада
Городоцького району Хмельницької області
РІШЕННЯ № 40
від 11 березня 2016 року
м. Городок

Про введення в дію протоколу засідання
конкурсного комітету виконкому міської
ради з організації і проведення конкурсу
з перевезення пасажирів на міських автомобільних
маршрутах загального користування.

Відмітити, що конкурсним комітетом виконкому міської ради з організації і проведення конкурсу з перевезення пасажирів 9 березня 2016 року проведено конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 1, 3, 3А.

До участі в конкурсі подали документи фізичні особи – підприємці Полікевич А.Л., Вольський М.Й., Шимков О.П, ТОВ "Автотранс – Поділля" (Мельничук В.В.).

Під час проведення конкурсу було встановлено, що претенденти на визнання переможцями на міських маршрутах загального користування подали відповідні документи, що були передбачені Умовами проведення конкурсу.

Узагальнивши документи по інших претендентах на здійснення пасажирських перевезень на міських маршрутах загального користування №№ 1, 3, 3А конкурсний комітет у своєму протоколі визнав переможцями на маршрутах наступних фізичних осіб:

Маршрут № 1 "Центр – Автостанція – Центральна районна лікарня – Стара бойня – Цукровий завод – Залізнична станція "Вікторія" - ВАТ АТП 1638" – переможець приватний перевізник Полікевич Анатолій Леонідович.

Маршрут № 3 "Вул. Фрунзе – Цукровий завод - Центральна районна лікарня – Автовокзал – РДА – Аеродром – Центр – Міський пляж – Дубок" переможець приватний перевізник Шимков Олександр Петрович.

Маршрут № 3А " АТП 1638 – ВАТ Сільгосптехніка – ст.. Вікторія –Цукровий завод – Центральна районна лікарня –Автовокзал - міське кладовище – ВАТ Говер – Центр" – переможець приватний перевізник ТОВ "Автотранс – Поділля"(Мельничук В.В.).

Одночасно конкурсний комітет вирішив доповнити умови перевезення пасажирів на кожному маршруті наступними пунктами:

1. Перевізник зобов'язаний встановити реєстратори зовнішнього та внутрішнього спостереження.(матеріал з яких повинен зберігатися на електронних носіях протягом 30 календарних днів).

2. Розмістити в салонах усіх транспортних засобах, які використовуються для перевезення пасажирів на маршрутах інформацію про підприємство авто перевізникам (найменування, ПІП керівника, ПІП водія, контактні телефони).

На підставі викладеного і керуючись Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1081 від 03.12.2008 р., виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Ввести в дію протокол засідання конкурсного комітету, виконкому міської ради з організації і проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Городок.

2. Рекомендувати міському голові В.Підлісному укласти з переможцями конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 1, 3, 3А Полікевичем Анатолієм Леонідовичем, Шимковим Олександром Петровичем, ТОВ "Автотранс – Поділля"(Мельничук В.В.). договори про перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Городок.

3. Голові конкурсного комітету з перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Городок С.Літвінчуку встановити суворий контроль за виконанням перевізниками – переможцями конкурсу договірних зобов’язань по перевезенню пасажирів, особливу увагу звернувши на пасажирське обслуговування інвалідів, пенсіонерів, інших пільгових категорій населення.

4. Оприлюднити дане рішення на сайті міської ради та в газеті "Городоцький вісник".

5. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради О.Гріх.

Міський голова В.ПІДЛІСНИЙ